Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


W HARMONII Z PRZYRODĄ -konkurs plastyczny

  • PDFDrukujEmail

Uczniowie gimnazjum wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego pn. „W HARMONII Z PRZYRODĄ”, organizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy w Osiu.  Celem konkursu jest popularyzacja Wdeckiego Parku Krajobrazowego oraz zagadnień z zakresu ochrony przyrody, zachęcanie dzieci i młodzieży do ochrony środowiska i zwrócenia uwagi na otaczającą przyrodę, rozwijanie kreatywności i zainteresowań twórczych, których inspiracją jest przyroda, a także kształtowanie świadomości o potrzebie ochrony przyrody i środowiska. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Gratulujemy Krzysztofowi Pruszakowi, którego praca zdobyła wyróżnienie.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś31
Wczoraj392
Wizyt w tygodniu31
Wizyt w miesiącu8800
Razem312422

Jest 19 użytkowników online

HomeNasze sukcesyW HARMONII Z PRZYRODĄ -konkurs plastyczny