Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Naszym Nauczycielom...

  • PDFDrukujEmail

Dnia 11 padziernika w Zespole Szk w Osiu odby si uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysto rozpocza Pani Dyrektor Aleksandra Kater, ktra wrczya Nagrody Dyrektora wyrnionym nauczycielom i altpracownikom obsugi.

Nagrodzeni nauczyciele to p.p.: Magorzata Lisewska, Hanna Pawlik-Kiepiska, Wojciech Kater, Maria Kaczmarek, Grayna Bagniewska, Halina Spychalska, Beata Bucholc, Jacek Bocian, Marek Bagiski, w sposb szczeglny zostaa uhonorowana p. Kamila pica-Gowacka, ktra otrzymaa Nagrod Wjta Gminy Osie.

Nastpnie przyszed czas na cz artystyczn. Uczniowie Szkoy Podstawowej iGimnazjum, pod kierunkiem pani Magdaleny Konieczki oraz pana Dawida Chyy, przygotowali ?Koncert ycze?, podczas ktrego dedykowali utwory muzyczne oraz liryczne Pani Dyrektor, nauczycielom poszczeglnych blokw przedmiotowych ipracownikom obsugi. Na zakoczenie opiekun Szkolnego Koa Caritas pan Henryk Poroyski wrczy nagrody uczniom biorcym aktywny udzia w zbirkach surowcw wtrnych.

Magdalena Konieczka

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś31
Wczoraj385
Wizyt w tygodniu1208
W tym miesiącu7264
Razem392075

Jest 40 użytkowników online

HomeSzkolne [re]akcjeNaszym Nauczycielom...