Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-6

Gimnazjum


Naszym Nauczycielom...

  • PDFDrukujEmail

 

Dnia 11 października w Zespole Szkół w Osiu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Aleksandra Kater, która wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i altpracownikom obsługi.

Nagrodzeni nauczyciele to p.p.: Małgorzata Lisewska, Hanna Pawlik-Kiełpińska, Wojciech Kater, Maria Kaczmarek, Grażyna Bagniewska, Halina Spychalska, Beata Bucholc, Jacek Bocian, Marek Bagiński, w sposób szczególny została uhonorowana p. Kamila Śpica-Głowacka, która otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Osie.

Następnie przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, pod kierunkiem pani Magdaleny Konieczki oraz pana Dawida Chyłły, przygotowali „Koncert Życzeń”, podczas którego dedykowali utwory muzyczne oraz liryczne Pani Dyrektor, nauczycielom poszczególnych bloków przedmiotowych i pracownikom obsługi. Na zakończenie opiekun Szkolnego Koła Caritas pan Henryk Porożyński wręczył nagrody uczniom biorącym aktywny udział w zbiórkach surowców wtórnych.

 

 

                                                                                          Magdalena Konieczka

 

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś51
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1192
Wizyt w miesiącu4842
Razem289482

Jest 36 użytkowników online

HomeSzkolne [re]akcjeNaszym Nauczycielom...