Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Dzień Dziecka

  • PDFDrukujEmail
W dniu dziesiejszym odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. O godz. 9.00 na apelu rozpoczynajacym imprezę pani K. Lejk dokonała podsumowania konkursu ekologicznego i we współudziale pracownika Wdeckiego Parku Krajobrazowego - pani A. Karpus wręczyła nagrody i wyrónienia uczniom, którzy wzięli w nim udział. Następnie odbyło się ostatnie ocenianie dnia tematycznego  tym razem strojów piłkarza. Wstępem do rozdania nagród było wręczenie każdej z klas  i oddziałów przedszkolnych, ogromnej puffy które wykonał sponsor KKOtlewski.

Następnie dzieci miały do przejścia 9 stacji przy których wykonywały określone gry, zabawy czy wyścigi. W międzyczasie wszyscy zjedli smaczną zupę grochową. Największą atrakcją były jednak trzy zamki dmuchane. Radości i uciechy było co nie miara. Nikomu nie przeszkadzało, że trzeba było trochę poczekać na swoją kolejkę. Jednogłośnie stwierdziły, że był to NAJLEPSZY DZIEŃ DZIECKA. Fundatorem tej atrakcji była Rada Rodziców.

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś127
Wczoraj621
Wizyt w tygodniu3904
W tym miesiącu6935
Razem615652

Jest 43 użytkowników online

HomeWydarzeniaDzień Dziecka